Lojitürk Lojistik Hizmetlerinden örnekler:  

kurur1

Şirketimiz; DenizHaber.Com tarafından düzenlenen ve İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO)nun ana sponsor olduğu "Gurur Madalyası"  ödül törenini İstanbul Kalyon Otel'de gerçekleştirmiştir.


Lojitürk Neler Yapmıştır?

Gurur Madalyası

2007 yılında İstanbul'da kurulan Lojitürk Lojistik, Danışmanlık, Yayıncılık ve Turizm Hizmetleri Ltd. Şti.,  Türkiye Bilimsel ve Teknik Araştırmalar Kurumu'na (TÜBİTAK) danışmanlık yapmak ve proje hazırlamak  dahil pek çok alanda başarılı hizmetler vermiştir. 

Sempozyum Düzenleme

gngen

Şirketimiz; Türkiye ve Akdeniz ülkelerinden 40 seçkin uzman davetlinin katıldığı Akdeniz Deniz Taşımacılık Enstitüsü  (IMTM)  Uluslararası İstanbul Sempozyumu2009 yılında Lojitürk'ün organizasyonunda gerçekleştirilmiştir.  Akdeniz’deki petrol ve gaz taşımacılığının durum tespiti ve geleceğe yönelik eğilimlerin araştırıldığı, ayrıca taşımacılığın çevresel etkileri ve deniz emniyeti için oluşturduğu risklerin değerlendirildiği sempozyumda akademik değerde bildiriler sunulduğu kongre Deniz Ticaret Odasında yapılmıştır.

Fuarlara katıldık

dzzfuarr

Lojitürk medya grubu Avrasya Boat Show'daki standında fuar ziyaretçilerine faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

Türk ve Dünya denizciliğinin en çok okunan haber portallarına sahip olan Lojitürk'ün Türkçe ve İngilizce çıkardığı DenizHaber-SeaNews fuar özel sayısı Lojitürk standında ziyaretçilere dağıtıldı.

 Lojiturk Medya Sponsoru

tireypulk

Lojitürk grubu haber siteleri SeaNews, DenizHaber ve KaptanHaber, İstanbul'da yapılacak olan  3. Yıllık Kuru Yük Konferansına medya sponsoru oldu.

Kuru dökme yük talebi özellikle dökme demir cevheri ve kömürde güçlü görünüyor ve 2011 yılında da bu durum devam edecek.

2008 yılında meydana gelen büyük çöküşten sonra talep yeniden canlandı ve talepteki artış beraberinde navlunlarda da kıpırdanmayı getirdi.

Bütün bu konuların masaya yatırılacağı 3. Dökme Kuru Yük Piyasa Görünümü Konferansı 11-12 Nisan 2011 tarihlerinde İstanbul'da Movenpick Otel2de gerçekleştirilecek.

Türk Denizciliğinin lider haber siteleri DenizHaber, KaptanHaber ve son dönemde büyük çıkış yapan ve Türk ve Dünya denizciliinden önemli haberleri okuyucuyla buluşturan SeaNews, bu organizasyonun medya sponsorluğunu üstleniyor.

Skills and expertise

Web Design 92%

jQuery 74%

PHP85%

SEO Optimisation 75%

Marketing & PR 63%


More then 10 years of experience

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sed cumque distinctio labore minima ipsum fugit aspernatur dolore deserunt iure sunt officiis iusto.

Quisque sagittis consequat elit non scelerisque. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Sed sed consectetur leo, et fringilla risus. Mauris tincidunt cumque sed leo distinctio labore minima ipsum interdum adipiscing.


6 Responses to Lojitürk Lojistik Hizmetlerinden örnekler:

Leave a Reply

Your email address will not be published.